Similar topics
    Lista Mistrzów
    Warhammer - SHEERIF
    Naruto
    - Brak mistrza
    Resident Evil - Brak mistrza
    Neuroshima Brak mistrza
    Wampir - Brak mistrza
    Dragon Story
    - Lavi
    Underfantasy - Lavi
    Cyberpunk - Lavi

Top posters
    Lavi (1392)

Michaś (707)

SHEERIF (513)

Robson (479)

Anna (476)

RafciOo (174)

Zero (173)

Fenek (45)

pczyż (8)

Arheros (5)

Nasi przyjaciele :)

Święta, święta coraz bliżej :)

:: Forum :: Nowości

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Święta, święta coraz bliżej :)

Pisanie  Lavi on Grudzień 17th 2008, 18:50

W związku z nadchodzącymi świętami mam kilka pomysłów które myślę że warto byłoby zrealizować.

Zachęcam do wzięcia udziału w konkursach w których wygraną będzie przyznanie tytułu danemu graczowi na razie na czas nieokreślony. Jeśli któryś z konkursów zachęci do dalszych starań za jakiś czas można zrobić powtórkę.

Konkursy:
    - Najciekawsze dekoracje własnego Uniwersum
    Każdy z opiekunów (mistrzów) danego uniwersum tworzy kartkę świąteczną zawierającą motywy swojego uniwersum które przedstawia czy to w postaci jednego obrazka czy zwykłego posta z grafiką. Wszystko ma mieścić się w jednym poście czyli jakieś 100 000 znaków albo i więcej. Liczy się kreatywność.

- Najbardziej ciekawy i kreatywny post
    W tym konkursie czy to gracz czy mistrz gry typuje post danego gracza uznając go za godnego uwagi. Nie wolno typować swoich postów. Posty mogą być z prywatnych sesji gracza o ile on się na to godzi. Dopiero po przedstawieniu wszystkich najbardziej poetyckich postów przeprowadzimy głosowanie.

- Najlepszy Mistrz Cybersesji
    Na koniec roku wybierzemy mistrza gry który najbardziej zachwycił nas swoimi postami w swoim uniwersum.

Głosowania zrobimy przed świętami wysyłając swój głos do mnie na PM. Treści wiadomości będą pokazane by ukazać że było to uczciwe głosowanie. Wiadomo że nie można głosować na siebie. Wiec nie macie się co bać o oszustwo każdy wie jaką treść PM wysłał Very Happy

Mam nadzieje że zmobilizujemy się do pracy.

Na koniec jeszcze jedna ważna rzecz.
    W dniu przed, w trakcie lub po świętach chciałem przeprowadzić świąteczną sesję z wszystkim graczami na forum. Każdy z nas wybierze sobie postać z dowolnego uniwersum i to nią będzie kierował podczas łamania opłatkiem Smile Mistrzem Gry będziemy my sami. Dokładne zasady wytłumaczę tuż przed wydarzeniem.

Niech każdy z was zaproponuje daty i godziny w jakich mógłby odbyć się ten wieczorek Very Happy

Mnie pasują wszelkie godziny od 20:00 do 1:00 PM Smile
    Lavi
    Poziom 17
    Poziom 17

Male
    Pisces Cat
    Exp : 1392
    SP : 2045
    Sława : 16

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics