Similar topics
    Lista Mistrzów
    Warhammer - SHEERIF
    Naruto
    - Brak mistrza
    Resident Evil - Brak mistrza
    Neuroshima Brak mistrza
    Wampir - Brak mistrza
    Dragon Story
    - Lavi
    Underfantasy - Lavi
    Cyberpunk - Lavi

Top posters
    Lavi (1392)

Michaś (707)

SHEERIF (513)

Robson (479)

Anna (476)

RafciOo (174)

Zero (173)

Fenek (45)

pczyż (8)

Arheros (5)

Nasi przyjaciele :)

Happy New Year

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: Happy New Year

Pisanie  Anna on Grudzień 12th 2008, 00:37

Po jakichś 15 minutach drogi, mężczyżni przekroczyli bramy doków. Nie chcąc tracić czasu udali się prosto do miejsca, w którym powinien cumować statek wiozący wampiry. Idąc tak dostrzegli, że z wszechobecnej w dokach mgły wynurzają się sylwetki dwóch postaci idących w ich stronę.
    "No tak... Modius się wkurzy" - ptzyszło im do głowy. Kiedy zbliżyli się jeszcze bardziej, w świetle lamp dostrzegli następujących osobników:

http://drakenborg.deviantart.com/art/Noble-vampire-20305061
    http://shatteredroses.deviantart.com/art/The-Vampire-Lestat-12685804

Obie postacie wydawały się wamprom wyniosłe i dostojne. Ponadto John miał wrażenie, że nie dorasta im do pięt.
    Robson wręcz widział bijące od nich doświadczenie i autorytet.
    Oboje czuli się zaniepokojeni ich osobami. W dodatku wyglądało na to, że przybysze nie są w najlepszym humorze. Zatrzymali się w odległości 8m od mężczyzn, wymienili się spojrzeniami, po czym wzrok skierowali na Johna i Robsona. Sam wyraz ich twarzy wprowadzał nepięcie i nerwową atmosferę.

Poziom 10
    Poziom 10

Female
    Capricorn Horse
    Exp : 476
    SP : 159
    Sława : 8

Powrót do góry Go down

Re: Happy New Year

Pisanie  SHEERIF on Grudzień 12th 2008, 16:01

widząc tą parę nadętych bufonów już wiedziałem że będzie źle, no ale cóż mogłem poradzić, nic. Więc powiedziałem.
    -Witam szanowynch gości w maszym małym mieście. Prosze nam wybaczyć to iż musieliście państwo czekać, ale nie zawsze możn robić to co się powinno. Jakby to powiedzeć wyroki losowe, ale mniejsza z tym. Witam w imieniu Księcia Modiusa, jestem John a to mój i państwa przyjaciel Robson będziemy państwa, że tak powiem przewodnikami do siedziby Księcia Gary Modiusa. A więc zapraszam nie będziemy przecież tak stali w dokach i nasiąkali zapachem, prawda. Proszę za mną tutaj zaraz czeka na państwa samochód by was zawieść w miejsce docelowe.
    Mówie to jakbym był wykształcony i w ogóle ale tak na prawde bardzo mnie ta sytuacja denerwuje.
    SHEERIF
    Poziom 10
    Poziom 10

Male
    Taurus Dragon
    Exp : 513
    SP : 594
    Sława : 13

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics